Už jste slyšeli o americké hypotéce pro podnikatele?

Zvažujete, že praštíte s trvalým pracovním poměrem a vrhnete se na podnikání? Nebo již podnikáte, rádi byste investovali do rozvoje svého byznysu, ale chybí vám patřičný kapitál? V obou případech by pro vás mohla být řešením americká hypotéka pro podnikatele. Pro koho je vhodná a jaké podmínky musíte splnit, abyste na ni dosáhli?

Podnikání přináší svobodu. Nemusíte každý den vstávat ve stejnou hodinu, abyste v 9 hodin zasedli ve své kanceláři, za výrobním pásem nebo kdekoliv jinde. Nemáte nad sebou bič v podobě nerudného nadřízeného, který se rozhodnul vybít svůj vztek právě na vás. A také může být zdrojem slušného živobytí. Za splnění několika podmínek.

Nápad a byznys plán

Máte nápad? Nápad na něco, po čem je ve společnosti poptávka. Po čem vám zkrátka zákazníci utrhají ruce. Máte ho? Gratulujeme. Můžete přistoupit ke kroku číslo dva, a tím je byznys plán. Samotný nápad totiž nestačí, vy ho musíte zrealizovat. Propočítat si, jestli je nejenom životaschopný, ale také profitabilní. Je? Gratulujeme podruhé. A můžete přistoupit k samotné jeho realizaci. A ta se zase většinou až na výjimky neobejde bez vstupního kapitálu. A právě zde přichází na řadu avizovaná americká hypotéka pro podnikatele.

Oč se jedná?

Tento název může být pro někoho zavádějící. Nejedná se totiž o hypotéku v pravém slova smyslu, která slouží výhradně k pořízení bydlení. Americkou hypotékou totiž můžete financovat v podstatě cokoliv. Její podmínkou však je zástava nemovitosti. Může tak být jednou z cest, jak výhodně financovat rozjezd, či rozvoj svého byznysu. Výši případných splátek si můžete spočítat na odkazu hypotéka pro podnikatele kalkulačka.

Nižší úrok i délka splatnosti

Výhodou tohoto to produktu jsou nižší úrokové sazby a delší splatnost než už klasického podnikatelského úvěru. I přesto však nabídky jednotlivých poskytovatelů mohou být odlišné. Před tím, než se komukoliv upíšete, klikněte na odkaz srovnání hypoték. Do jednoduchého formuláře zadáte základní parametry vaší hypotéky, na základě nichž vám bude doporučen vhodný produkt od konkrétního bankovního domu. A vy si z něj vyberete ten, který vám bude nejvíce vyhovovat.

Rate this post

Zveřejnit odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *