Virtuální asistent jako pravá ruka podnikatele

Každý businessman potřebuje někoho k ruce. Alespoň ti úspěšní rozhodně. Nemůžete přece stačit na všechno sami. Během pracovního dne je zapotřebí vyřídit spoustu vedlejších věcí, jež mohou odvádět vaši pozornost od hlavních úkolů a od rozvoje samotného podnikání.

V tomto směru jistě kladně pokyvujete hlavou, že je tomu skutečně tak. Na druhou stranu můžete namítat, že náklady na dalšího člověka ve firmě mohou být bezpochyby veliké. A tomu tak opravdu je. Uvažovali jste ale někdy nad tím, že byste využili virtuálního pomocníka? Osobu, která vám bude k dispozici jenom když ji potřebujete a stejně tak byste ji i finančně ohodnotili. Pokud nemáte představu o tom, co je to virtuální pomocník, začtěte se do následujících řádků.

Virtuální asistent pro všechno

Pod pojmem virtuální asistent si představte člověka, jež s vámi nesedí u vás v kanceláři, ale je na svém vlastním pracovišti a vy s ním téměř vůbec nepřijdete do osobního kontaktu. Přesto vám taková osoba bude kdykoliv po ruce, když o to požádáte, a to jak prostřednictvím telefonní nebo mailové komunikace. Vždy to závisí na tom, co od takového člověka budete potřebovat a jak často.

Mezi hlavní náplně virtuálního pomocníka patří následující.

  • Sledování požadavků klientů
  • Emailová a telefonní komunikace
  • Práce v noci dle dohody

Výhodou tohoto asistenta je fakt, že mu platíte pouze za čas, který pro vás opravdu pracuje, což je hlavní rozdíl mezi tím, když máte stálého a někdy ne moc vytíženého zaměstnance. Virtuálního asistenta si v dnešní době můžete pronajmout i s garantovaným počtem hodin, jež se bude věnovat právě vašim požadavkům.

TeroVesalainen / Pixabay

A s čím vám takový virtuální asistent vlastně může pomoci?

Je to například domlouvání schůzek, objednávání nejrůznějšího zboží, hledání vhodného ubytování na služební cestě, ale také zajišťování zábavy v podobě koncertů a podobných věcí. Zkrátka vše, co by vás zdržovalo od práce a soustředění se na to nejhlavnější, čímž je rozvoj businessu a vydělávání peněz.

Virtuální asistent vám ušetří drahocenný čas a zároveň se stane levnou pomocnou silou, protože jeho služeb můžete v dnešní době využít již od 300 Kč za hodinu. Virtuální asistent, popřípadě asistentka vám bude k dispozici po vyhrazenou denní či noční dobu a vy tak budete s jistotou vědět, že se máte na koho spolehnout a snazší úkoly budete schopni deklarovat na další osobu.

Tak neváhejte a posuňte své podnikání zase o kousek dál, k čemuž vám dopomůže virtuální asistent. Ten, který vám nabídne nejenom administrativní služby, ale i ty internetové, bezpečnostní, jazykové nebo grafické. Mnozí virtuální pomocníci jsou dokonce zběhlí také v medicínském poradenství, v daních a účetnictví. A to už se vyplatí.

Rate this post

Zveřejnit odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *