Jak podnikat bez kanceláře? S iPodnikem ji máte v cloudu

Rozjeli jste podnikání, u nějž vlastně nepotřebujete sedět v kanceláři? Takových možností je dnes dost, a pokud jste ji chytli za pačesy, jistě si chcete užívat všech jejích výhod. Jednou pracovat z obývacího pokoje, podruhé třeba z pláže. Nějaké zázemí ovšem potřebujete. A tím vám může být iPodnik.

Fyzické zázemí možná není nutné, ale stále je třeba někde uchovávat dokumenty, faktury, pokyny k rozdělené práci apod. Všechno by mělo být na místě dostupném pro každého člena týmu, odkudkoliv a kdykoliv. Potřebujete prostě takovou kancelář v cloudu.

Vyřešte to hostovanou službou

Samozřejmě je možné si poradit i bez speciálních řešení na míru. Na dokumentech můžete spolupracovat přes Google Docs, soubory si ukládat na online disk, sdílet spolu kalendář apod. Za chvíli ovšem ve všem začne být nepořádek. Nebylo by lepší mít vše hezky pohromadě, přehledně a na jednom místě? Přesně s tím přichází iPodnik, hostovaná služba, která vám nahradí kancelář.

Vše na jednom místě

iPodnik je hostovanou službou, která myslí na všechno za vás. Jde o privátní cloud na platformě Microsoft vyhovující začínajícím podnikatelům i zavedeným firmám. Kombinuje v sobě všechno, co k podnikání potřebujete, na sféře, na niž se zaměřujete, přitom ani trochu nezáleží.

V iPodniku je zahrnutých několik běžně používaných nástrojů. Pro daňové účetnictví online slouží ekonomický systém Pohoda, a pokud ji už používáte, snadno přenesete současná data. K exchange online je určen Office 365 – software je integrovaný přímo v iPodniku, neplatíte za něj dodatečně.

Formality řeší za vás

Věnujte se svému podnikání a neřešte nic dalšího. Systém iPodnik se za vás postará o centrální zálohování dat, nabízí špičkové zabezpečení a servis 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Ve finále tedy platíte měsíční částku, ale už nevynakládáte žádné další náklady na HW, SW licence ani práci specialistů.

Zajímá vás cena? Je individuální, tak si nechte vypracovat nezávaznou nabídku přímo na iPodnik.cz.

Rate this post

Zveřejnit odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *