Potřebujete k podnikání nové auto?

Potřebujete k podnikání nové auto? Osobní automobil je nepostradatelnou součástí většiny podnikatelů. Někdo tento dopravní prostředek využívá sporadicky pro cestu do práce, pro jiného je samotnou obživou. Ať už je to tak či onak, pořízení osobního nebo nákladního vozu pro podnikatelské aktivity něco stojí. A ne každý živnostník disponuje dostatkem úspor na to, aby si mohl pořídit nový nebo ojetý vůz.

Jestliže do této kategorie podnikatelů či majitelů firem také spadáte, pak se vám pochopitelně nabízí alternativní řešení. Téměř všechny bankovní instituce na trhu, včetně těch nebankovních, nabízí úvěr na auta pro podnikatele. Ty se pochopitelně mohou lišit v nejrůznějších podmínkách a detailech, spoustu věcí však mají společné.

Volte jednoduchou cestu skrze internet

Vaším odrazovým můstkem by se měly stát produktové nabídky, o které můžete požádat na internetu. Už díky tomu ušetříte poměrně hodně drahocenného času. A toho v rámci libovolného podnikání není nikdy dost. Základem všeho je vyplnění jednoduché online žádosti.

Když k tomu přiložíte ještě několik požadovaných dokumentů o vaší osobě a příjmech z podnikání, popřípadě zárukách, ve své podstatě se rozjíždí schvalovací proces. A to bez vašeho přičinění nebo nutnosti chodit na pobočku banky či nebankovní společnosti.

Online řešení jsou často spjata s časovou nenáročností a rychlým výsledkem. V rámci několika hodin, u vyšších sum možná v řádu dnů můžete získat výsledek toho, zda vám byl úvěr na auto pro podnikatele schválen či nikoliv.

Free-Photos / Pixabay

Jak vypadají výhodné půjčky na auto?

Cílit byste měli určitě na takové úvěrové produkty, které vám umožní financovat nejenom nový, ale také ojetý automobil. Obvykle to bývá do stáží vozu kolem sedmi let. Rozhodně volte nižší úrokovou sazbu, která se aktuálně může pohybovat od 3,99 %. To ale záleží na konkrétní bance či nebankovní společnosti.

Kvalitní úvěr na automobil by neměl být spojen s žádnými poplatky navíc při podpisu úvěrové smlouvy. Ideálně, když se novým majitelem stanete přímo vy a budete uvedeni v technickém průkazu, nikoliv společnost, která vám půjčila peníze.

Dále se zaměřte na variantu zpětného refinancování nákupu automobilu. Velká spousta poskytovatelů je schopna dát vám zpětně peníze na vůz zakoupení do jednoho až tří měsíců. Nakonec přijde vhod i možnost získat výhodnější pojištění, protože řada firem spolupracuje s vybranými pojišťovnami, kde vám mohou zajistit bezkonkurenční nabídky.

Když budete žádat o úvěr na automobil, nepřehlížejte ani právě probíhající akce týkající se nižších úroků nebo bonusů v podobě poukázek na pohonné hmoty nebo nákup jiného sortimentu. Právě díky takovým nabídkám si budete schopni pořídit nový nebo ojetý automobil do firmy a pro podnikání.

Rate this post

Zveřejnit odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *