Půjčka umí pomoci v soukromém životě i při záchraně podnikání

Jsou dva typy lidí, pokud jde o přístup k financím. Jedni, kteří nechtějí čekat se svými investicemi do života – tedy například do bydlení, vzdělání, cestování či podnikání. A když jim v tom brání finance, půjčí si je a následně je splácí. V podnikání, ale třeba i v souvislosti s financováním bydlení, je to pro většinu z nás nezbytnost. Druhá skupina má zásadu si nepůjčovat – na vše si vydělat, nebo si peníze naspořit. Snažit se udělat závěr, který přístup je chytřejší a lepší, nebude mít jednoznačného vítěze. Pravdou je, že v krizi se může ukázat, že řešit finance budou muset obě skupiny. Každá jinak.

Když potřebujete snížit splátky, konsolidujte

Přestože si své finance, včetně splácení úvěrů a hypoték, naplánujeme i s polštářem pro případ nouze, krize umí zcela změnit naše plány. Se 100% výpadkem příjmů na delší období obvykle nepočítáme. Stejně tak ne s tím, že naše podnikatelské aktivity budou z ničeho nic delší dobu produkovat pouze náklady a žádný výdělek. V rodině myslíme dopředu a uvažujeme nad tím, že si budeme muset vystačit třeba pouze s jedním příjmem. Když pak přijdeme o oba, případně se radikálně zvýší naše výdaje z nepředvídatelných důvodů, začneme řešit problém, jak dostát svým závazkům. Řešením je konsolidace půjček.

Díky konsolidaci půjček lze sloučit veškeré naše půjčky do jedné a snížit tak radikálně měsíční splátky. Mnohdy jsou dokonce podmínky pro nás výhodnější, ev. získáme peníze navíc. Asisteam nabízí konsolidaci úvěrů všech typů. Využívá k tomu metodu tzv. americké hypotéky. Za konsolidovaný úvěr ručíte nemovitostí. Získáváte ale možnost konsolidovat skutečně jakékoliv úvěry, včetně úvěrů z kreditních karet, kontokorentů, hypoték, spotřebitelských úvěrů apod. Splatnost nového úvěru je přitom až 25 let, a to při fixní úrokové sazbě.

Takto nastavené splátky konsolidované do jednoho nového úvěru dovedou pomoci i u radikální změny finanční situace rodiny nebo firmy. Není nutné otálet. Konsolidace půjček je moderní nástroj, který pomáhá v krizi i v situacích, kdy se změní životní priority.

Nebankovní půjčka bez zbytečných obstrukcí

Druhá skupina lidí, která si nepůjčuje, může právě v životní krizi narazit na to, že to bez půjčky nepůjde. Podobné situace nastávají v osobním a rodinném životě, ale též v podnikání. U bank ale můžeme narazit. Z důvodu naší bonity, kterou nejsme schopni transparentně prokázat, i kvůli různým byrokratickým podmínkám. Právě nebankovní půjčka se často ukáže jako lepší a rychlejší řešení.

Asisteam umí i v této situaci pomoci. Nabízí úvěry se zástavou nemovitosti. Jde o úvěr pro podnikatele i spotřebitele. O půjčku lze zažádat online. Aktuálně firma nabízí úvěr až 1 550 000 Kč se splatností až 25 let.

Půjčka od nebankovní společnosti už dávno není strašákem. Od té doby, kdy opatření státu a ČNB vyčistil, zůstaly na trhu pouze seriózní společnosti. Nemusíte se bát neseriózního jednání, ani nepřehledných podmínek. Jde o seriózní společnosti, které umí pružně pomoci kdykoliv se dostanete do finanční tísně, nebo prostě cítíte příležitost a bez peněz byste ji promarnili.

Rate this post

Zveřejnit odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *