Překvapte své pražské zákazníky rychlostí dodání zboží

V České republice působí spousta e-shopů a mít mezi nimi něčím navrch není vždy úplně jednoduché. Čím u zákazníků zabodovat? Nízkými cenami? Obrovským sortimentem? Dárečky k nákupu? Ne. Nejvíce je potěšíte super rychlým dodáním zboží a také se tím jasně odlišíte od konkurence.

V rámci celé republiky nedosáhnete vyšší rychlosti než jednoho, dvou dnů. Někteří dopravci jsou schopní zásilku doručit druhý den od převzetí, takže chcete-li nabízet rychlost, určitě se spolehněte spíš na ně než na poštu. Po Praze však dosáhnete ještě vyšších rychlostí.

Kurýrní služba Praha doručí zásilku i do 30 minut

Své pražské zákazníky můžete příjemně překvapit neobvykle rychlým dodáním. Messenger Praha je schopný doručit zboží třeba do dvou hodin, a když si extra připlatíte, tak i do 30 minut. Taková kurýrní služba přijde obzvlášť vhod například internetovým květinářstvím či jiným obchodům se zbožím, které zákazník potřebuje ještě v den objednání.

S Takecars už od 98 korun

Je jasné, co vám teď běží hlavou. Že se za takovou rychlost odeslání nedoplatíte. Budete se ale divit, protože kurýrní služba Takecars startuje s cenami na 98 korun. Po Praze nabízí urgentní doručení i do zmiňovaných 30 minut, v okolí Prahy pak do 180 minut. Rozváží ale i po celé ČR (doručení následující pracovní den do 13:00 hodin), na Slovensko a letecky do celého světa přes DHL. Pro stálé klienty mají připravenou cenově a rychlostně zajímavou službu Economy, kdy je při objednání do 12:00 zásilka doručena ještě ten den do 18:00.

Nabídněte kurýra jako alternativu

Ceny má Takecars nastavené podle lokality, velikosti balíku a samozřejmě rychlosti. Pokud se vám rychlé doručení bude zdát příliš drahé, prostě jej nabídněte zákazníkům jako alternativu. Někteří si určitě rádi připlatí, pokud na zboží doopravdy spěchají. Kolikrát by člověk klidně dal dvě stovky navíc, když mu rychlé dodání vytrhne trn z paty. Myslete na to a nabídněte svým zákazníkům tento bonus ve spolupráci s levnými kurýry Takecars.

Rate this post

Zveřejnit odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *