Snadná přeprava? S profesionální spediční službou

Potřebujete přepravit zásilku atypických rozměrů, zboží, nebo obyčejný balíček do zahraničí? Zapomeňte na poštu a obraťte se na profesionální spediční službu. 

Kamionovou, leteckou a námořní dopravou, skladováním a logistikou se zabývá například společnost MULTITRANS CZ S.R.O. (www.multitrans.cz) s opravdu dlouholetými zkušenostmi v oboru. Na trhu působí osmnáct let a její předností zdaleka není jen kvalitní logistika za příznivou cenu. Firma, jež ve svém portfoliu má i spediční služby a přebalování zboží, staví i na moderním vozovém parku a spolehlivých a v oboru vyškolených zaměstnancích! Ti jsou navíc k vašim službám nonstop!

Komplexní služby

Hlavní předností služeb poskytovaných společností MULTITRANS je ovšem jejich komplexnost. Vaši zásilku či zboží bez problémů dopraví po silnici, ve vzduchu i po vodě. Provozuje totiž všechny typy dopravy: kamionovou, leteckou a námořní. Část cesty tak vaše zásilka může absolvovat v kamionu, část na lodi a část třeba v letadle. Vše v maximálně možné návaznosti a v režii společnosti. Vy se nemusíte o nic starat.

Praha – Šalamounovy ostrovy? Žádný problém

Zásilka, kterou předáte v Praze či na jiném místě České republiky, tak neporušená a v původním stavu po relativně krátké době skončí třeba na Šalamounových ostrovech. A to za velmi příznivé ceny, jež je ovšem třeba stanovovat individuálně. Koncová cena dopravy totiž nezávisí jen na ujeté vzdálenosti, ale i na mnoha dalších faktorech, jako jsou poplatky za dálnice, mosty a podobně.

Převoz zboží po celé EU

V rámci kamionové dopravy společnost nabízí převoz zboží po celém území Evropské unie, a to v množství od 1 do 38 europalet. Cesta vaší zásilky je samozřejmě po celou dobu monitorována a vy tak máte přehled, kde se aktuálně nachází. Nejrychlejší přepravu bezesporu představuje doprava letecká, jež navíc funguje v expresním režimu tzv. door to door (ode dveře ke dveřím).

O nic se nemusíte starat

Zásilku, a je jedno, zda se bude jednat o malý balíček či nadrozměrný náklad, nemusíte nikam dopravovat, protože bude vyzvednuta v areálu vaší firmy či domova. A dorazí přímo k vašemu adresátovi. O něco delší doručovaní lhůty jsou pak spojené s dopravou námořní, v rámci které vaše zboží skončí v nejbližším přístavu. Samozřejmě neporušené a v původní stavu.

Rate this post

Zveřejnit odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *