Chcete být při podnikání stále v obraze i bez mobilu v ruce? Přesuňte si ho na zápěstí!

V podnikání často záleží na rychlosti reakce na zprávu, telefonát, vzkaz, email, prostě na tom, jak rychle jste dostupní a jak svižně komunikujete. Jenže mít mobil neustále v ruce často není možné a už vůbec ne jej mít neustále na hlasité vyzvánění. A nosit velký smartphone v kapse? Při neformálních příležitostech možná, ale při jednání s klientem? Zejména ženy si to dovolit nemohou. Řešení je však snadné, stačí si pořídit chytré hodinky.

Proč chytré hodinky?

Protože chytré hodinky jsou zkrátka chytré zařízení, které na zápěstí stále informuje o dění ve vašem mobilu. Jen jemně vibrují a k tomu zobrazují vše, co se v mobilu děje. Rychlou odpověď ve smyslu, že jste zprávu zaregistrovali a ozvete se později, zvládnete z dobrých hodinek odeslat na dvě kliknutí, což vás zdrží podstatně méně než manipulace s mobilem.

Rychlou a okamžitou komunikaci z chytrých hodinek využijete zejména ve chvílích, kdy sice nemáte jednání s klienty, ale ruce jsou zaneprázdněné například řízením auta nebo třeba tlačením nákupního vozíku, když jste si jeli nakoupit podle akčního letáku Lidl, protože víte, že poměr cen a kvality je u nabídky Lidl letáku v podstatě nepřekonatelný.

pixabay.com

Co umějí chytré hodinky?

Vedle sportovních funkcí, o které vám nyní až tolik nejde, ale zahrnují například krokoměr, sledování tepové frekvence, měření ušlé vzdálenosti nebo sledování konkrétní sportovní aktivity či spánku a zaznamenávání statistik o nich, je velkou schopností hodinek právě přenesení vašeho mobilu na zápěstí.

Co to znamená? V podstatě vše, co se bude dít na vašem mobilu, se zobrazí na displeji hodinek. Je jedno, zda jde o SMS zprávu, o textovku z Messengeru, WhatsAppu, Skype nebo dalších chatovacích aplikací. Může to být e-mail, upomínka z kalendáře, výstupy z vámi používaných aplikací zaměřených na cokoliv, včetně předpovědi počasí, nebo map s GPS, pokud jsou pro váš obor důležité.

A nejenže vše na hodinkách uvidíte, ale dokonce budete moci hned odpovědět písemně, a to jak automatickou odpovědí, tak si budete moci vyťukat vlastní odpověď. Můžete i zatelefonovat, přiřadit konkrétní výstup z aplikace k požadované události a podobně.

Nejsou hodinky jako hodinky

Samozřejmě, že ne všechny chytré hodinky zvládnou všechny výše zmíněné funkce. Leták Alza často nabízí různé modely hodinek v různých cenových kategoriích a s různými funkcemi. Základní chytré hodinky, které leták Alza nabízí, pak vyjdou na několik stovek korun, avšak nabídnou jen základní komfort v podobě pomalejšího operačního systému a velmi krátké výdrže baterie.

Pokud si připlatíte, můžete získat kvalitního průvodce celým vaším náročným dnem, který vás informuje o každé příchozí zprávě, emailu, hovoru, o plánované události v kalendáři, o příchozím hovoru. Ráno vás diskrétně probudí vibracemi, v noci budou sledovat váš spánek a během dne vaši celkovou aktivitu. Hodinkami můžete plnohodnotně komunikovat s okolím, z některých lze i přímo telefonovat.

S těmi nejlepšími si můžete jít i zaplavat, nechat si jimi sestavit tréninkový plán nebo do jejich aplikace ukládat data o své stravě, na jejichž základě vám aplikace doporučí změny. Ale to už se dostáváme do kategorie hodinek určených pro zaryté sportovce a vyznavače fitness. Díky akčním letákům můžete různé modely hodinek pořídit za příznivé ceny a přestat se stresovat tím, že vám v mobilu něco uteče.

Rate this post

Zveřejnit odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *