Pronájem kvalitních tiskáren se vám vyplatí

Dávno už nemusíte investovat vysoké částky do vlastních tiskáren. Doba se změnila. Dneska se stále více firem spoléhá na pronájem tiskárny. Nemusí řešit žádné starosti, a navíc ještě ušetří spoustu peněz. Kromě toho můžete v průběhu let zařízení poměrně lehce vyměnit za takové, které lépe vyhovuje vaší aktuální situaci.

Výkonné kopírky pro moderní kancelář

Běžné laserové tiskárny bohatě stačí do menších provozů, ale větším kancelářím se vyplatí zvolit už lepší zařízení. Na základě našich zkušeností víme, že pronájem multifunkční tiskárny firmě ušetří až 50 % nákladů na tisk – spočítat úsporu.

Možná se vám teď honí hlavou klasická otázka: „Jaká tiskárna se nejvíce hodí do našeho provozu?“ Stres ze špatného výběru není na místě. Na odborné konzultaci u společnosti TOMADOS specializující se na pronájem tiskáren sdělíte všechna svá přání a požadavky, aby vám specialista mohl vybrat konkrétní zařízení.

Pro většinu společností má největší smysl pronájem multifunkční tiskárny, na které můžete kopírovat, tisknout i skenovat. Přesto se mohou jednotlivé typy mírně lišit v různých detailech. A v některých firmách navíc skutečně postačí klasická tiskárna bez dalších funkcí. Více o multifunkčních tiskárnách

Jaké služby pronájem tiskáren obsahuje?

V rámci pronájmu tiskárny máte i dovoz techniky zdarma až na místo. V ceně máte i servis a pravidelnou údržbu, takže se nemusíte v podstatě o nic starat. Když bude mít tiskárna poruchu, stačí kontaktovat podporu, která už zbytek zařídí za vás. Po celou dobu trvání smlouvy se můžete také spolehnout na uvedenou záruku.

Součástí měsíční paušální platby je také přidělování ID kódů určených ke kontrole tisku a síťovému skenování do e-mailů a do počítače.

Spolehnout se můžete i na odborné poradenství. Když obsluha kancelářské techniky náhodou narazí na problém, se kterým si neví rady, opět stačí zavolat na podporu. Proškolený personál vám okamžitě a kvalifikovaně poradí.

Kromě toho všeho máte v ceně pronájmu tiskárny i spotřební materiál – tonery, sponky, náhradní díly a podobné věci. Pokud chcete do služby zahrnout i dodání kancelářských papírů, navýší se sice cena tisku, ale zase máte tisknutí kompletně bez starostí. Další výhody

Rate this post

Zveřejnit odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *