S platební bránou Pays ušetříte. Nervy i peníze!

Také se jako provozovatel e-shopu děsíte neplatících zákazníků? Ti ve své podstatě mohou menší e-shop přivést i ke krachu. Možnost, jak tomu zabránit, nabízí i vhodně zvolená platební brána.

Pokud se ve světě internetového obchodu již nějakou dobu pohybujete, zřejmě víte, co to platební brána jako taková je. Jedná se o jednoduchou platební metodu, která vašim zákazníkům umožní platby prostřednictvím jejich internetového bankovnictví.

Rychlý platební proces

Některé ovšem umožňují i platby kartou. Brána si zapamatuje veškeré přístupové údaje ke kartě, takže při platbě samotné zákazník není zdržován zadáváním hesel a dalších identifikačních údajů karty. To celý platební proces, především ve srovnání s klasickým převodem, který se mnohdy protahuje i na několik dní, samozřejmě zrychluje.

Platební brána Pays

E-shopy v současné době využívají platební brány různých značek, ať již se jedná o PayU či PalPal. Velké popularitě se však mezi obchodníky začíná těšit novinka na trhu, platební brána Pays, a to nejenom pro její jednoduché a snadné nastavení užívání, které na každém webu zvládne i naprostý laik. Možnosti platební brány Pays ovšem sahají mnohem dál.

Platby online, mobilem i převodem

Tato platební brána totiž podporuje všechny na trhu dostupné platební metody, jako jsou veškeré platby online, tedy platby kartou, platby mobilem, klasickým převodem i dobírkou. Vy coby obchodník tedy svému zákazníkovi nediktujete, jaký způsob platby má zvolit. Zákazníci totiž bývají konzervativní a svých zajetých způsobů se neradi zbavují.

Platba dobírkou? Proč ne?

Hodně zákazníků například odmítá za zboží zaplatit předem, a nenabízí-li nějaký e-shop platbu dobírkou, raději od nákupu ustoupí. Platit za zboží až v okamžiku jeho předání přitom doporučují i mnozí odborníci – většinou v reakci na nekalé praktiky některých obchodníků, kterým zákazníci v dobré víře předem zaplatili, a oni se se zbožím nikdy nesetkali. Tito podnikatelé pak samozřejmě kazí pověst těm poctivým, kteří na ně ve své podstatě doplácejí. Platba na dobírku je pro ně totiž riziková. Zboží, které si zákazník objedná a nevyzvedne, putuje zpět k obchodníkovi. Samozřejmě na jeho náklady.

Žádné skryté poplatky

Toto ovšem s platební bránou Pays nehrozí. Provozovatel brány obchodníkovi zaplatí bez ohledu na zvolenou platební metodu. A za minimální poplatek nutno podotknout. Pays si účtuje jenom koncový převod tržby ve výši 39 korun. Nezbytné poplatky spojené s platbou navíc mohou být zaúčtovány zákazníkovi.

Bránu si předem vyzkoušejte

Snadný až intuitivní je samotný provoz platební brány. A pokud se cokoliv přihodí, je vám k rukám rychlá technická podpora. Rádi byste si systém otestovali? Máte možnost. Otevřete hlavní stránku pays.cz a ve spodní části klikněte na tlačítko otestovat. V ten okamžik se vám naskytne příležitost zkusmo si odeslat dvacetikorunu – nemějte strach, nepřijdete o ni. A navíc zjistíte, že tento způsob platby je skutečně rychlý a praktický.

Začněte s platební bránou Pays hned obchodovat!

Snadné a rychlé je začít platební bránu Pays využívat, respektive s ni začít obchodovat. V první řadě se budete muset zaregistrovat. Vyplnění nezbytných údajů týkající se vás a vašeho podnikání vám ovšem zabere jen několik minut. Druhým krokem bude potvrzení elektronické smlouvy, jež vám bude zaslána na e-mail, který jste uvedli do registračního formuláře.

Něco vám není jasné? Obraťte se na technickou podporu

Jakmile tak učiníte, sami si vygenerujete platební odkaz a vyplníte patřičné detaily týkající se vašeho e-shopu. Následně opět na váš e-mail obdržíte kód, který jednoduše přidáte přímo na své webové stránky. Pokud vám jakýkoliv z těchto kroků není jasný, obraťte se na technickou podporu platební brány Pays, která vám s aktivací systému pomůže. Jsme si jisti, že nebudete litovat.

5/5 - (1 vote)

Zveřejnit odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *