Proč mají podnikatelé rádi virtuální sídla? Odpověď je prostá

Chcete si založit novou firmu? Pak zajisté víte, že podle českých zákonů musí mít zaregistrovanou fyzickou adresu. Tento požadavek je pro některé typy podnikání naprostou samozřejmostí. Řada firem však ke svému fungování žádný takový prostor reálně nepotřebuje. Co si v takové situaci počít?

Neutrácejte za zbytečné prostory

Nebudeme si nic nalhávat – pronájem kanceláře, skladu, výrobní haly i dalších základen je velmi drahý. Proč byste se měli starat o fyzické prostory, pokud se živíte například fotografováním svateb? Nebo jste řemeslník, který 100 % času jezdí za klienty domů a veškeré nářadí se vám vejde do auta?

V takových situacích je mnohem lepším řešením takzvané virtuální sídlo. Za cenu okolo 100 až 200 Kč měsíčně si můžete pronajmout adresu, která bude zaregistrovaná jako sídlo vaší firmy. Nebudete se přitom muset starat o údržbu ani jiné činnosti, protože nebudete mít na starosti žádnou skutečnou místnost.

Finance nejsou jediná výhoda

Virtuální sídla nejsou jen o úspoře peněz. Zvolíte-li si dobré poskytovatele, moc rádi vám budou i přeposílat veškerou poštu na vámi určenou adresu.

A co víc, máte možnost získat vyhlášenou adresu, která působí věrohodně. Virtuální sídlo Praha uprostřed centra přece jen vzbuzuje větší důvěru než adresa v rodinném domku někde v malé vesnici. V dnešní době si zákazníci dávají na tyto detaily velký pozor.

Zajímavé služby poskytují například známí odborníci ze společnosti MojeSidlo.cz (jejich webové stránky najdete pod výše vloženými odkazy). Ti jsou největšími poskytovateli tohoto druhu služeb na Slovensku. V současné době začínají pronikat i na český trh a už získávají spoustu zákazníků. Pokud tedy sháníte zákonné sídlo firmy, mrkněte se na jejich nabídku a vyberte si ideální možnost.

5/5 - (1 vote)

Zveřejnit odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *