Vysoké školy bez přijímaček nejsou méně kvalitní než ostatní

I v podnikatelském světě je velice důležité neustále se vzdělávat. Pokud přemýšlíte nad tím, že získáte vysokoškolský titul, ale zároveň i širší přehled v obchodních záležitostech, nabízí se vám celá řada vysokých škol. Jestliže nemáte dostatek času na to, abyste se během pracovních povinností ještě učili na přijímací zkoušky, co takhle se přihlásit tam, kde prostě zkoušky nejsou. I takové vysoké školy se najdou, nemusíte se bát, že by byly méně kvalitní než ostatní.

Záleží pouze na vás, kam si přihlášku podáte. Mezi vysoké školy bez přijímaček patří třeba Vysoká škola obchodní v Praze, která nabízí bakalářské i magisterské studium. Vybrat si navíc můžete, jestli chcete studium prezenční (každý den), nebo raději kombinované (jednou za dva týdny). Všechno se asi bude odvíjet od toho, jak moc dokážete školu zakomponovat mezi své podnikatelské povinnosti.

Vysoká škola obchodní a její studijní programy

Pro podnikatele je tato vysoká škola Praha ideální volbou, neboť se na ní vyučují vskutku zajímavé a přínosné předměty. Co se studijních programů týče, tak si můžete vybrat cestovní ruch a turismus, provoz a řízení letecké dopravy, letový provoz, ekonomiku a řízení služeb. Uděláte si tak přehled nad trendy, které momentálně letí v daných segmentech.

Zajímavé obory vysokých škol

Výše uvedené programy vás však příliš nezaujaly? Nevadí, tím totiž ještě výčet nekončí. Mezi další zajímavé obory vysokých škol patří ještě management cestovního ruch či management leteckých podniků. Jedná se už o magisterské studijní obory, takže se na ně můžete přihlásit jen v případě, jestli už máte titul bakaláře.

Na studium není nikdy pozdě. Dokonce i když už podnikáte, tak se můžete opět ponořit do studentských povinností. Stačí mít pevnou vůli a dotáhnete to do konce.

Rate this post

Zveřejnit odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *