Zařiďte si prodejnu prodejními regály L.L.TRADE

Obchodní regály v prodejně by měly být vždy profesionální. Musí splňovat požadavky na snadné čištění, mít dostatečnou nosnost, být bezpečné a bezpečně ukládat rovněž zboží. Stejně tak musí být ergonomické vůči personálu i zákazníkům.

Univerzální řešení pro obchodní prostory

Kvalitní prodejní regály nabízí L.L.TRADE. Jde o univerzální prodejní regály vhodné do malých, středních i velkých obchodních prostor. Hodí se pro celou škálu sortimentu – od potravin až po stavební materiál. Na www.l-ltrade.cz si máte možnost vybrat klasické typizované regály do obchodu. Pokud však přece jenom neodpovídají potřebám prostoru a sortimentu, lze dodat prodejní regály na míru.

Regálové systémy do obchodu splňují veškeré evropské normy

Firma využívá stavebnicový systém SU5. Jde o velice oblíbené a kvalitní české regálové sestavy, plně odpovídající veškerým normám. Regály jsou jako celek velice variabilní a v prodejně je lze kdykoliv snadno přeuspořádat podle aktuální potřeby interiéru prodejny. Díky univerzálnosti systému lze snadno a rychle doobjednat další typizované díly, nebo přidělat díly na míru. K dispozici má zákazník různé délky, hloubky a výšky přístěnných regálů, rámových regálů i gondolové sestavy regálů.

Regály, které vypadají dobře

Pokud hledáte nadčasové řešení s designem, který neruší, jsou prodejní regály L.L.TRADE ideálním řešením. Firma je však schopna vytvořit i jiné, designové regály, které splní požadavky corporate designu konkrétní společnosti.

Servis i doprava jako součást kompletní dodávky

Firma vám nejenže dodá kompletní regálové systémy do obchodu, ale má k dispozici rovněž 24 proškolených techniků, kteří se postarají o vše spojené s montáží regálů, s demontáží původních, o související svářečské, stavební a jiné technické práce. Samozřejmostí je, že vám firma regály přiveze přímo do prodejny.

Rate this post

Zveřejnit odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *