Hledáte místo, kde si v Praze můžete nechat levně vytisknout letáky a vizitky? Už nemusíte

V dnešní složité době se naprostá většina lidí snaží ušetřit, kde se dá. To samozřejmě platí také pro firmy, společnosti a živnostníky. Ani těm se v posledních měsících a letech totiž nevyhnula velká nejistota, a tak je i pro ně každá koruna do rozpočtu dobrá. A je jedno, jestli se bavíme o obří korporaci s mnohamilionovými obraty, nebo třeba o malé prodejně farmářských potravin se dvěma zaměstnanci. Když ale přijde řeč na propagační nástroje, v tomto případě ty tištěné, je potřeba si skutečně dobře vybírat, komu svěříte jejich výrobu. Mohlo by se vám totiž stát, že se váš záměr ušetřit firmě peníze výběrem poloprofesionální levné tiskárny, otočí proti vám.

Profesionální tiskárny šetří váš čas i finance

Levný tisk Praha, ale i další velká města v našich zeměpisných šířkách, nabízí na každém rohu, vsaďte ale raději na skutečné odborníky. Vyberte si tiskárnu, která si může dovolit lidem a firmám nabídnout služby za příznivé ceny. Ne snad proto, že by slevila na kvalitě poskytovaných služeb, ale proto, že kromě chytrých technologií používaných při tisku, chytře hospodaří také s časem. A to jak se svým, tak s časem klienta. Proč byste měli objednávkou tisku strávit desítky minut a utratit další peníze za dopravu do tiskárny, když se všechno dá zařídit online, tedy rychle a pohodlně z kanceláře, vašeho domova nebo klidně z tramvaje po cestě domů z práce?

Kdo by v dnešní době preferoval zdlouhavý a únavný proces vysvětlování své objednávky pracovníkovi tiskárny a dohadování se nad možnostmi a cenou zakázky? Na to si musíte ve svém přeplněném časovém rozvrhu vyhradit minimálně hodinu a půl. A čas, jak všichni dobře víme, jsou peníze. Navíc máte po celou dobu nákupu přehled o finální ceně vaší objednávky, a ty skutečně profesionální online tiskárny vám jsou schopny doručit vaši objednávku už během několika málo dní. O předpokládaném termínu bývají obvykle zákazníci informováni ještě před potvrzením objednávky.

Vizitky i letáky za skvělou cenu objednáte online v mnoha různých provedeních

Ať už je vaše představa o podobě vizitek nebo letáků jakákoliv, profi online tiskárna je schopna vyhovět téměř všem vašim požadavkům. Objednávku navíc můžete udělat v klidu a bez stresu, protože online tiskárny fungují dvacet čtyři hodin denně, sedm dní v týdnu. Takže pokud o konečné představě svých nových vizitek či letáků rozhodnete ve tři hodiny ráno, klidně je můžete rovnou objednat. To by se vám v klasické tiskárně nepovedlo.

Stačí si v objednávkovém systému dané tiskárny navolit velikost, druh potisku, gramáž papíru, možnost oříznutí, počet použitých vzorů a další parametry vybraného produktu, jako například povrchovou úpravu. Poté zadáte počet kusů, který si přejete vyrobit, a způsob platby a doručení zásilky. Častokrát se u online tiskáren setkáváme také s možností expresní výroby a doručení, což se může mnohokrát hodit. Třeba v případě, kdy těsně před veletrhem, kam jedete svou firmu prezentovat, nečekaně zjistíte, že máte v šuplíku jen posledních pár vizitek.

Rate this post

Zveřejnit odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *