Reklamní tašky jako forma propagace vaší firmy

Přemýšlíte nad dalšími možnostmi, jak dát o své firmě, službách nebo produktech vědět? Velice oblíbeným a praktickým marketingovým nástrojem jsou reklamní tašky, které nikoho neurazí, a navíc bude propagace vaší firmy šířena dál bez vašeho přičinění.

Proč právě reklamní tašky?

Jak již bylo zmíněno, jedná se o velice praktický předmět, který vaši zákazníci nezahodí. Tím, že tašky budou využívat pro nákupy nebo přenášení různých věcí, se postarají o další reklamu, která bude pro vás zcela bezpracná. Reklamní tašky je ideální předávat na nejrůznějších promoakcích nenucenou formou, což znamená, že do nich vložíte dárek, propagační materiály či jiné dokumenty.

Jak získáte plusové body?

Výrobce tašek sleduje současné trendy, proto je výsledný produkt nejen užitečný, ale též elegantní. Pozornost je rovněž věnována i kvalitě a dlouhé životnosti. Nechcete přeci svým potenciálním klientům dát tašku, jež se jim během chvíle rozpadne. Trvanlivost potisku je zajištěna LDPE fólií s ionizační úpravou. Tašky jsou k dostání v nejrůznějším barevném provedení, menších i větších rozměrech, různou mírou nosnosti.

Myslete na ekologii

Řada firem v současnosti řeší i ekologickou otázku, a tudíž upřednostňuje produkty, jež přírodu nijak nezatíží. Ekologicky smýšlející klienty potěší bio tašky z recyklovatelné fólie. Tyto tašky jsou vyráběny z odpadní fólie, která zbyde při výrobě tašek igelitových. Tímto stylem propagace uděláte nejen dobrý skutek pro naši planetu, ale též vaše firma zaručené stoupne u zákazníků a obchodních partnerů.

Na co se ještě zaměřit?

Svou firmu můžete propagovat i formou plastových obalů a balicích fólií, na něž lze natisknout vaše logo. Do sáčků můžete vkládat informace o objednávce či drobné reklamní dárečky. Fólie využijete hlavně pro balení zboží na balicích strojích.

Rate this post

Zveřejnit odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *